دکتر طب سنتی پیروزی درمان کلیه پلی کیستیک بالغین

دکتر طب سنتی پیروزی برای درمان کلیه پلی کیستیک بالغین، خانم احمدی می گوید که این مریضی می تواند مادرزادی باشد و در زمان نوزادی هم به وجود بیاید.

در بارداری اگر مادر به این عارضه مبتلا شود، کمی اذیت می شود چون تا دوران حاملگی اش سر نشود، نمی توانیم به او دارویی برای دفع بدهیم چون درد بسیاری را باید تحمل کند که برای خودش و جنین داخل رحم می تواند مشکل ساز باشد.

کلیه پلی کیستیک چیست؟

تعریف سوال بالا به این شکل است که کلیه ای که مقدار زیادی کیست را در خود جای داده است و در گذشت زمان طولانی این کیست ها شکل گرفته و فرد اکنون به خاطر احساس درد بسیار به دکتر مراجعه کرده است.افراد مبتلا می توانند برای معافیت پزشکی اقدام کنند.تشخیص آن با سونو گرافی هست که اندازه اش تغییر کرده و بین اندازه کیست ها از سر سوزن تا ده سانتی متر متغیر است. در ادامه تصاویری از آن را برای افزایش آگاهی شما قرار می دهیم.

انواع کلیه پلی کیستیک مادرزادی

 1. اتوزومال غالب
 2. مغلوب
 3. اتوزومال مغلوب

علل ابتلا به کلیه پلی کیستیک

دکتر طب سنتی پیروزی غلبه چهار خلط زیر را در بدن به شکل همزمان، علت این مریضی می داند و می گوید که اثرات مضرش را بر کلیه به صورت مستقیم وارد می کند.

 1. صفرا
 2. بلغم
 3. سودا 
 4. دم

علائم و عوارض بیماری کلیه پلی کیستیک بالغین

 • درد شدید به هنگام روزه گرفتن زیرا در این زمان آب نمی نوشند.
 • نارسایی آن
 • تب ناگهانی
 • مشاهده خون در ادرار
 • عفونت ادراری

درمان کلیه پلی کیستیک در طب سنتی

دکتر طب سنتی پیروزی خانم احمدی می گوید ما مثل پزشکان طب نوین عمل نمی کنیم که در ابتدا کلی قرص و دارو بدهیم و جواب ندهد و سپس آخرین درمان را هم عمل جراحی انتخاب کنیم و به مریض بگوییم که این هم پنجاه پنجاه است و شاید باز کامل خوب نشوی. که دوباره اگر این مورد هزینه بر هم جواب نداد عمل پیوند را پیشنهاد می دهند که تا شما بیاید کلیه فروشی پیدا کنید، درد و همینطور خرابی تدریجی این عضو شما را از پا می اندازد.

بلکه ایشان راه حل های درمانی جدبد زیر را ارائه داده و به طور قطعی، تضمین بهبود پیدا کردن شما را می دهد فقط به شرطی که زیر نظر ایشان این زمان را سپری کنید و به دستورات تغذیه ای و دارویی ایشان عمل کنید.

 1. مسخن
 2. خوردن خربزه مشهدی
 3. ماساژ با روغن سیاهدانه
مطالب مرتبط
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.