دکتر طب سنتی پل چوبی درمان قطعی برص

دکتر طب سنتی پل چوبی خانم احمدی برای درمان قطعی برص در مجموعه سلامت جویان همه روزه حضور دارند و می توانید به ایشان مراجعه کنید. این مشکل پوست را درگیر کرده و پیشرفت می کند اما ژنتیکی نیست و فقط بخاطر تغذیه نادرستی که شخص طی چندین سال داشته به آن مبتلا می شود.

و خیلی از بیماران مبتلا برای ازدواج با وجود این بیماری به مشکل می خورند و از طرف مقابل شان طرد می شوند. لذا برای پوشاندن اش به استفاده از هر پماد و کرمی روی می آورند اما غافل از اینکه این مواد اگر هم موثر باشد، فقط ظاهر قضیه را پاک می کند ولی به ریشه آن نمی پردازد تا درمانش کند.

پل چوبی کجاست؟

پل چوبی یکی از مناطق قدیمی تهران می باشد که میدان سپاه را به خیابان انقلاب وصل می کند. مردم این منطقه برای درمان بیماری های خود بسیار به دنبال دکتر طب سنتی و اسلامی هستند. لذا بر آن شدیم تا مطلبی برای این عزیزان درج نماییم.

برص چیست؟

بیماری پوستی هست که با نام پیسی در بین مردم رواج پیدا کرده است اما نام علمی آن vitiligo (ویتیلیگو) است. که واگیر ندارد. علت آن از گرم بودن بیش از حد کبد و همچنین پرخوری بیش از حد، سرچشمه می گیرد. برای تشخیص اینکه این لکه های سفید که بیشتر روی دست می افتند، پیسی هست یا قارچ، کافیست یک خراش با تیغ بر روی آن نقطه بدهید، اگر خون آمد، قارچ پوستی و اگر خون نیامد، پیسی خواهد بود.

انواع بیماری برص

 • کاذب
 • سیاه ( اسود)
 • ابیض
 • تناسلی
 • روی صورت

علائم بیماری برص

 1. خارش
 2. تغییر رنگ پوست به سفید شفاف

برای پیشگیری از ابتلا حتما شربت سکنجبین روزانه مصرف کنید و سرکه و آبلیمو را در میان نوشیدنی های خود قرار دهید تا کبد خنک شود.

درمان بیماری برص در طب سنتی

 1. حجامت
 2. سرکه
 3. سیر
 4. زالو درمانی
 5. داروی سیدالادویه
 6. ابنابسطام

طبق نظر دکتر طب سنتی پل چوبی خانم احمدی، با انجام موارد بالا، خوب می شود.

پرهیزات برص از زبان دکتر طب سنتی پل چوبی

 1. حذف روغن های صنعتی پالم دار
 2. نخوردن گوشت گاو
 3. استفاده از قابلمه های سنگی
 4. حذف قند و شکر سفید
مطالب مرتبط
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.