دکتر طب سنتی مشهد برای معده سردمزاج

دکتر طب سنتی مشهد خانم دکتر نقدیان، در شهر مشهد، تمامی بیماری ها بخصوص معده سرد مزاج را درمان می کند. مهم ترین نشانه ای که برای تشخیص ایشان استفاده می کنند، معاینه زبان فرد مراجعه کننده است تا با توجه به شدت علائم، داروهای بی خطر و فوق العاده سریع الاثر گیاهی را تجویز کند.

خصوصیات و علائم معده سرد مزاج چیست؟

 1. اشتهای بیش از حد
 2. رفلاکس معده
 3. آروغ زدن
 4. بد بویی دهان
 5. نفخ شکم
 6. چاقی شکم

انواع حالات و نشانه های معده سرد

 • سرد و خشک
 • سرد و مرطوب
 • سرد و گرم

راه تشخیص سردی معده و گرمی کبد چیست؟

دکتر طب سنتی مشهد، خانم نقدیان می گویند که افرادی که طبع گرم دارند، به دلیل تشنگی فراوان مداوم در حال نوشیدن آب سرد هستند که گاها همراه غذا خوردن نیز مشاهده می شود.

پس یکی از راه هایی که موجب رفع مضرات و مشکلات سردی این عضو می شود، کمتر آب خوردن است. هرگاه که تشنه شدید، شربت سکنجبین یا شربت آبلیمو بخورید که اثر بسیار عالی را در پی خواهد داشت.

چرا همراه با معده سرد، کبد گرم می شود؟

دکتر طب سنتی مشهد اشاره می کند که آب سرد مانع از انحام شدن عمل هضم غذا در معده شده و در طی مدت زمانی آن را سرد می کند. همچنین کبد یک عضو گرم مانند بیابان است که این آب خوردن بیش از اندازه، تنها در آن به بخار تبدیل شده و بیشتر باعث گرم شدن آن می شود.

داروی مرکب یک ( ابنا بسطام) تنها دارویی است که با گرم کردن معده، همزمان کبد را نیز خنک کرده و به متعادل شدن مزاج این دو عضو کمک بسیاری می کند.

درمان سردی معده در طب سنتی چیست؟

 1. بارهنگ
 2. عسل
 3. نخوردن آب سرد با معده خالی
 4. شروع و پایان غذا با نمک دریا
 5. داروی جامع طب اسلامی
 6. عسل و سیاهدانه ناشتا

دکتر طب سنتی مشهد برای زمان بارداری و همینطور وجود این مشکل در کودک و نوزاد، تنها با معاینه حضوری و صحبت آنلاین، می تواند دروی گیاهی تجویز کند زیرا این سه برهه سنی بسیار حساس هستند.

مطالب مرتبط
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.