دسته‌ها
دکتر طب سنتی

تماس با دکتر طب سنتی نازایی معروف

تماس با دکتر طب سنتی معروف برای نازایی که در ابتدا سوالاتی را به این شکل از شما بکند که چند سال هست که ازدواج کرده اید، چه مدتی است که اقدام به بارداری کرده اید و آیا به جای دیگری برای درمان نازایی رفته اید یا خیر؟ آیا سن خانم بالای ۳۵ سال است، آیا تاکنون سقط داشته است، آیا پریودهای خانم منظم است، آیا آقا مشکلی در خروج مایع انزالی ندارد؟

تماس با دکتر طب سنتی بعد از گرفتن یک شرح حال در ارتباط با نازایی، آزمایش های لازم را برای اثبات اینکه آیا زوج نازا هستند یا خیر می نویسد از آنها می خواهد که حتماً آزمایش ها را انجام داده و با نتایج آزمایش به نزد دکتر برگردند تا دوباره مورد معاینه و بررسی از نظر طب سنتی قرار بگیرند.

نازایی چیست؟

زن و مرد بعد از تشکیل خانواده برای بقای نسل خود اقدام به باروری بارداری می کنند اما متاسفانه بعد از چند بار اقدام متوجه می‌شوند که هنوز نطفه تشکیل نشده است و از این رو به ما برای بررسی علت نازایی خود مراجعه می کنند. در ابتدا به آن ها می‌گوییم که زن و شوهری که یک سال جلو گیری نداشته باشند و باردار هم نشده باشند را نازا می نامیم، پس حتما باید تا یک سال تلاش خود را بکنند چون ممکن است زمان انعقاد نطفه در وقت مناسبی انجام نداده باشند یا خانم تغییرات هورمونی برایش پیش بیاید، یا آقا مشکلاتی از نظر اسپرم پیدا بکند و باعث به وجود آمدن نازایی کاذب در ذهن زن و شوهر بشود اما نازایی حقیقی به بیش از 1سال اقدام زن و شوهر برای ایجاد نطفه و نتیجه نگرفتن از آن اطلاق می شود.

علت نازایی مردان چیست؟

نازایی علت های مختلفی دارد که هم به زن و هم به مرد بر می گردد. اگر علت نازایی از مرد باشد دلایل موارد زیر است:

در ابتدا اینکه آیا اسپرم در مایع انزالی آقا وجود دارد یا خیر. گاهی اوقات اسپرم در مایع منی وجود ندارد و طب سنتی برای درمان آن راه کار دارد. علت دیگر مقدار اسپرم ناکافی است که دکتر طب سنتی نازایی برای آن هم راه حل هایی ارائه می‌کند و دلیل آخر که سبب نازایی مردان می شود، کم بودن جهش و حرکت اسپرم ها است که با مراجعه به دکتر طب سنتی معروف می توان به درمان های آن رسید.

دکتر طب سنتی نازایی چه می گوید؟

تماس با دکتر طب سنتی معروف، علت نازایی را این گونه بیان می کند:

هرگاه رحم و تخمدان خانم سرد باشد یا بیضه های آقا، باعث می شود که تخمک و اسپرم هم تولید نشود یا در صورت ساخت آزاد نشود. پس باید در موارد نازایی، دکتر طب سنتی معروف به گرم کردن رحم و تخمدان و اعضای تناسلی زن و مرد با داروهای گیاهی و درمان های غیر دارویی بپردازد. کسانی که از راهنمایی های دکتر طب سنتی نازایی پیروی کنند، بعد از مدت کوتاهی نتیجه داروها را دیده و به اذن خدا بارور می شوند.

تماس با دکتر طب سنتی همه مشکلات بدن را از سرد بودن زیاد یا گرم بودن زیاد می داند و از این رو با تجویز داروهایی که آن عضو را فعال و گرم می کند، به درمان بیماری ها می پردازد. اگر خود رحم و تخمدان خانم بتواند تخمک را آزاد کرده و لانه گزینی انجام دهد، دیگر نیازی به آی وی اف و آی یو آی و هزینه های گزاف آن نیست.

درمان نازایی مردان با دکتر طب سنتی معروف

 1.  داروی تین فیل
 2. داروی کور
 3. ابن مسعود
 4. معجون کاسنی
 5. ژل رویال
 6. آمله
 7. لبان
 8. سعد لثه
 9. سویق گندم با روغن زیتون

درمان های غیر دارویی تدابیر ناباروری مرد

 • شیره انگور
 • شیر و عسل
 • غذای مصرفی  تخم مرغ و پیاز باشد
 • حجامت انتهای ستون فقرات
 • خوردن شلغم
 • پوشیدن کفش زرد
 • گوشت را با شیر طبخ کند و بخورد
 • کوتاه کردن موی سر

تماس با دکتر طب سنتی نازایی با راهنمایی کامل در مورد نحوه مصرف و زمان استفاده داروها شما را در این زمینه راهنمایی می‌کند.

درمان نازایی مردان با زالو

دکتر طب سنتی معروف درمان نازایی مردان را با زالو پیشنهاد می کند به این شکل که مردانی که مبتلا به بیماری واریکوسل هستند به جای عملهای سنگین روی بیضه ها، تنها با انداختن چند زالو در نقاط مختلف بیضه که در آن رگ های خونی مانند واریس گشاد و بزرگ شده و زیر پوست بیضه مشخص است به درمان این بیماری می پردازد.

 1. زالو انداختن
 2. داروی اوشق طب سنتی
 3. نوره کشیدن به بدن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *